Compressland jest pierwszym w Polsce
autoryzowanym centrum serwisowym Frascold.
Zregenerujemy każdą sprężarkę półhermetyczną
za niewielkie pieniądze i w krótkim czasie
Certyfikaty

certyfikat Jako Autoryzowane Centrum Serwisowe Frascold Spa możemy zaproponować Państwu najwyższą jakość usług w regeneracji sprężarek tłokowych i śrubowych. Wykonujemy ekspertyzy, przeglądy i remonty wszystkich sprężarek tej firmy. Stały kontakt z inżynierami oraz własny magazyn części zamiennych pozwala nam szybkie i profesjonalne rozwiązanie Państwa problemów .

certyfikat certyfikat W trosce o najwyższą jakość usług a także o nieustający rozwój naszej firmy odbyliśmy specjalistyczne szkolenia w jednej z fabryk Bitzer-a. Posiadamy umiejętności , wiedzę i niezbędne narzędzia które pozwalają nam na profesjonalne remonty sprężarek tłokowych i śrubowych tego producenta. Również stały kontakt z inżynierami i technikami firmy Bitzer zapewnia nam możliwość doboru odpowiednich części zamiennych i technologii ich montażu.

certyfikat Miło nam poinformować iż nasza firma została członkiem elitarnego stowarzyszenia The International Compressor Remanufacturers Association w skrócie ICRA, zrzeszającego firmy zajmujące się profesjonalną regeneracją sprężarek chłodniczych. Jesteśmy pierwszą i jedyną firmą z Polski która dostała taką szansę! Dzięki temu możemy zaproponować Państwu najwyższy poziom naszych usług!